DUBEN: K nákupu hnízdečka podhlavníček zdarma! ♥

O MaVie

 

uvodni_fotka_o_nas

 

NÁŠ PŘÍBĚH

 

„MaVie je vlastně naše třetí dítě“  smějí se Dominika a David Vyskočilovi, zakladatelé značky MaVie.

„Stěhovali jsme se do nového domu a já jsem se nejvíc těšila na vybavování pokojíčku naší dcery Victorky. Měla jsem jasnou vizi. Inspirovala jsem se zahraničními weby, jak té naší holčičce vyladím její první pokojíček, a nemohla jsem se dočkat samotné realizace“ říká Dominika.

Zklamání však přišlo záhy, když na českém trhu nenašla nic, co by se jejím představám o dokonalém pokojíčku alespoň přiblížilo. „A tak nápad o vytvoření vlastní značky designových doplňků pro naše nejmenší na sebe nenechal dlouho čekat…“

Pod rukama Dominiky a Davida se v roce 2015 zrodilo MaVie. Značka s osobitým stylem a individuálním přístupem, která se zabývá vybavením do dětských pokojíčků a zaslouženě ji její zákazníci nazývají lovebrandem.

"Za těch uplynulých pár let jsme se pořádně rozrostli a dnes pro Vás vyrábíme snad úplně vše, co do dětského pokojíčku patří", dodává Dominika.

 

tym

 

MAVIE TÝM

Kromě manželů Vyskočilových na projektu MaVie spolupracuje samozřejmě ještě několik dalších lidí, bez kterých by nebyla realizace možná. Jsou jimi hlavně profesionální švadleny, které pro Vás, ručně, vyrábí každý produkt. To vše s nesmírnou pečlivostí a samozřejmě lokálně! "Ke každé zakázce přistupujeme s maximálním nasazením a opravdu nám záleží na tom, abychom odváděli kvalitní práci. A to od návrhu produktu až po naše milované balení objednávek, které pro Vás kouzlí náš skvělý expediční tým". 

 

pristup

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Pro opravdu dokonalý výsledek je potřeba ke každé objednávce přistupovat individuálně, krůček po krůčku, a proto Vám nabízíme možnost si svůj pokojíček vyladit na míru. Dominika, zakladatelka značky, si s každým z Vás moc ráda individuálně popovídá o Vašich představách a poté zrealizuje sny o Vašem budoucím dětském pokojíčku. Kontaktovat nás můžete emailem, prostřednictvím sociálních sítí či zde, v sekci MaVie Pokojíček. Produkty ušité dle Vašeho přání stojí stejně jako ty skladové... Naším cílem je, aby Vám dělal pokojíček radost pokaždé, když okolo třeba jen projdete - stejně tak jako tisícům našich spokojených zákazníků.  

  

Děkujeme za Váš zájem,

 

Dominika a David Vyskočilovi

zakladatelé MaVie